luxe landhuis met rondom wijngaarden
Casa nelle Vigne is adembenemend gelegen tussen de wijngaarden en het ligt op 5km van het kleine dorpje Castiglione Tinella en ongeveer 20km van de steden Alba en Asti en de wereld beroemde wijn dorpen van Barolo en Barbaresco. Het landhuis wordt omgeven door Moscato wijnstokken in een prachtige heuvelachtige omgeving. Het landhuis is verdeeld in drie appartementen en een gemeenschappelijke goed onderhouden tuin met een heerlijk zwembad. Er is gratis WiFi.
Piemonte heeft bergpieken van meer dan 4000 meter hoog, prachtige paden langs rivieren, wandelroutes ondergedompeld in de natuur en
Het uitzicht vanaf de drie luxeappartementen is betoverend, met de geur van de druiven vanaf de wijngaarden. Het Prasue appartement is gelegen op de begane grond en heeft een eigen terrs. Op de 1e verdieping zijn de appartementen Graffagno en San Bovo gelegen, elk met een eigen terras met uitzicht.
De drie appartementen zijn ultra modern ingericht
De appartementen zijn alle ingericht in moderne stijl en ze zijn voorzien van een woonkamer met een tweepersoonsslaapbank en een volledig uitgeruste keuken, een badkamer, een slaapkamer en een eigen garage. De accommodaties zijn voorzien van airconditioning, een parketvloer, een eigen badkamer,een televisie, een bureau, een woonkamer, een ingerichte kitchenette, een patio en uitzicht op het zwembad. De kitchenette heeft een vaatwasser, een magnetron, een koelkast, een waterkoker en een koffiezetapparaat.