een boutique hotel op een unieke locatie, op een eiland
Het Boutique Hotel Elvezia ligt op het schitterende Isola Bella een paar minuten varen met de veerboot van Stresa. Elk half uur vertrekt er een boot van het vasteland naar Isola Bella; aan boord zijn toeristen uit alle hoeken van de wereld, maar 's avonds, na 6 uur, wordt het eiland weer stil, een toevluchtsoord voor de weinigen die het geluk hebben er te wonen.
Elvezia Boutique Hotel is ontstaan uit twee oude gastenverblijven, omringend door historische gebouwen van het kleine stadscentrum; een smal straatje grenzend aan de oude huizen leidt naar het hotel, en een andere toegang tot de kamers is vanaf het terras van het restaurant, dat uitkijkt over het onvergelijkbare landschap van Isola Bella en het meer. Buiten de ramen van de gastenkamers ligt hetzelfde panorama en een glimp van de stad; binnen heerst comfort.
Het restaurant serveert heerlijke gerechten van de lokale en nationale keuken tegen de achtergrond van een adembenemend panorama, dat volledig te zien is vanaf het terras maar ook zichtbaar is vanuit de comfortabele eetzaal. Wijnliefhebbers zullen verwend worden met een ruime keuze aan heerlijke wijnen die in het restaurant worden aangeboden.
Acht kamers, licht, comfortabel en in een moderne stijl met adembenemende uitzichten...
Een paar jaar geleden hebben de eigenaren acht kamers boven het restaurant gerestaureerd, waarbij ze een comfortabel interieur hebben gecreëerd met uitzicht op het meer en het pittoreske stadje, en ze verwelkomden hun gasten in hun huis.